© 2016 by Copyright of Domen Dornik / Produkcija: KAT web design

Tekmovanja

V 2019 bo glavni cilj nabiranje točk za svetovno lestvico ter zbirati točke za Olimpijsko lestvico. Zato bom večinoma nastopal na tekmah za svetovno serijo in svetovni pokal. V načrtu pa imam tudi Svetovne igre v Dohi, kjer bom nastopil v akvatlonu ter Evropsko prvenstvo v srednjem triatlonu, ki bo v Targu Muresu.

Tekmovanja 2019
 

30. mar          ATU Sharm El Sheikh (celinski pokal)                             DNF (okvara kolesa)

27. apr           ATU Rabat (celinski pokal)                                                7. mesto 1:45:19 h   results       

02. maj          ITU Aquathlon World Championship Pontevedra           4. mesto 0:29:28 h   results  video

12. maj          Ptujski triatlon  (pokal Slovenije)                                     1. mesto 0:54:54 h    results

25. maj          ASTC Shymkent (celinski pokal)                                      6. mesto 1:57:34 h    results

      

08. jun           ITU World Triathlon Series Leeds                                    DNF (lapiran)                      

                               

16. jun           ITU Triathlon World Cup Astana                                       DNF              

23. jun           DTU Bundesliga Dusseldorf                                             38. mesto 0:58:28 h    results

                                      

07. jul            ETU Middle Distance European Champs Targu               3. mesto 3:46:05 h    results​  video

25. avg           ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary                             DNF  

01. sep           ITU WTS Grand Final Lausanne                                      44. mesto 2:04:44 h   results  video

                    

21. sep           ASTC Aqaba (celinski pokal)                                           15. mesto 1:53:15 h    results

15. okt           Doha World Beach Games                                               12. mesto 0:15:48 h    results

                                             

Čas do naslednje tekme: 

Začetek Olimpijskih iger v Tokiju: 

24. julij 2020

Tekmovanja 2018

Tekmovanja 2017
 

31. mar          ATU Sharm El Sheikh (celinski pokal)                              9. mesto 1:01:04 h    results

28. apr           ITU World Triathlon Series Bermuda                              31. mesto 1:59:29 h   results   video       

12. maj          Triatlon Dooplek (ekipno DP)                                            prestavljeno

19. maj          ITU Triathlon World Cup Astana                                       DNF  

10. jun           ITU Triathlon World Cup Huatulco                                   31. mesto 0:56:57 h   results   video

      

23. jun           Tarragona Mediterranean Games 2018                           8. mesto 0:59:29 h   results   video                                

01. jul            Grand Prix France Paris                                                   25. mesto 0:53:09 h   results   video

12. jul            ITU Aquathlon World Championship Fyn                          6. mesto 0:28:10 h   results

                                      

09. avg           ETU European Championships Standard Glasgow       32. mesto 1:52:00 h   results

26. avg           ITU World Triathlon Series Montreal                               DNF

01. sep           ITU Triathlon World Cup Karlovy Vary                             DNF                            

 

22. sep           ITU WTS Grand Final Gold Coast                                      DNF (okvara kolesa)

13. okt            ITU Triathlon World Cup Sarasota                                 35. mesto 0:50:14 h   results   video

20. okt            ITU Triathlon World Cup Salinas                                    34. mesto 0:53:42 h   results   video

03. nov           ATU Agadir (celinski pokal)                                             11. mesto 1:49:15 h   results  

02. dec           ATU Dakhla (celinski pokal)                                              7. mesto 0:58:35 h   results  

 

3. mar           ITU World Triathlon Series Abu Dhabi                           DNF (okvara kolesa)

30. apr           ASTC Subic Bay (celinski pokal)                                     DNF (bolezen)        

6. maj            ITU Triathlon World Cup Chengdu                                  35. mesto 0:28:03 h   results   video

27. maj          Aquathlon European Championships Bratislava           4. mesto 0:28:45 h    results      

4. jun              ITU Triathlon World Cup Cagliari                                   42. mesto 0:59:50 h   results  video          

16. jun            Triathlon European Champs Kitzbuhel standard         DNF                                      

16. jun            Triathlon European Champs Kitzbuhel team relay     10. mesto 1:19:42 h   results                                     

24. jun            Triathlon European Champs Dusseldorf sprint           39. mesto 1:02:03 h   results                                       

30. jul             Bundesliga Munster                                                        30. mesto 0:55:58 h   results    

13. avg           ETU Wuustwezel (celinski pokal)                                   DNF

26. avg           ITU World Triathlon Series Stockholm                          DNS                                  

16. sep           Ajdovščina triatlon (ekipno državno prvenstvo )          1. mesto 1:13:07 h    results

6. okt              ASTC Aqaba Triathlon (celinski pokal)                          5. mesto 0:58:37 h     results   video

6. okt              ASTC Aqaba Duathlon (celinski pokal)                          2. mesto 1:03:17 h     results

29. okt            ITU Triathlon World Cup Salinas                                   27. mesto 0:53:35 h   results

4. nov             ATU Agadir (celinski pokal)                                            12. mesto 1:50:54 h   results

2. dec             ATU  Dakhla (celinski pokal)                                           4. mesto 0:59:49 h     results

Tekmovanja 2016
Tekmovanja 2015
 

29. mesto Baku triathlon 1. European games (AZE) 1:53:37 h

10. mesto ETU Istanbul triathlon european cup (TUR) 0:56:51 h

27. mesto ETU Burgas triathlon european cup (BLG) 0:57:07 h

1. mesto 3x supersprint triatlon Celje (ekipno državno prvenstvo Slovenije) 1:15:03 h

2. mesto triatlon Bled (državno prvenstvo) 2:00.57 h

1. mesto  Ptujski triatlon (pokal Slovenije) 0:55:59 h

1. mesto  Apfelland triatlon Stubenberg (AUT) 1:04:33 h

2. mesto  Grosssteinbach triathlon (AUT) 1:02:59 h

1. mesto Rajhenburg akvatlon (državno prvenstvo) 0:30:54 h

DNF   ETU Zagreb triathlon Balkan championship (HRV)


 

Tekmovanja 2014

 

2. mesto triatlon otok Maribor, pokal Slovenije 0:59:32 h

3. mesto Ptujski triatlon, pokal Slovenije 0:56:00 h

7. mesto triatlon Bled, pokal Slovenije 2:03:03 h

1. mesto triatlon Šmartinsko jezero 1:01:00 h

2. mesto Apfelland triathlon Stubenberg 1:02:20 h

3. mesto Neufeld triathlon, regijsko prvenstvo Avstrije 0:59:11 h

9. mesto Grosssteinbach triathlon 1:06:47 h

1. mesto akvatlon Brestanica, državno prvenstvo Slovenije 0:31:13 h

 

Tekmovanja 2013

 

5. mesto triatlon Velenje, državno prvenstvo Slovenije 1:54:20 h

7. mesto triatlon Bled, pokal Slovenije 2:04:03 h

 

2. apr            reprezentančne kvalifikacije  750m in 5000m                 Plavanje 8:33 min / Tek 15:40 min

9. apr            izbirno tekmovanje duatlon Ribnica                                  DNF (okvara kolesa)

8. maj            Ptujski triatlon  (pokal Slovenije)                                      1. mesto 0:54:18 h    results

14. maj          Piberstein Xentis triathlon                                                 1. mesto 1:02:55 h    results

29. maj          ETU Triathlon European Championships Lisbon           27. mesto 1:52:43 h    results

4. jun              Bundesliga Kraichgau                                                      13. mesto 0:50:00 h    results       video

12. jun            Bundesliga Ingolstadt                                                         5. mesto 0:58:00 h    results       video

26. jun            Bundesliga Dusseldorf                                                     30. mesto 0:54:29 h    results       video

24. jul             Bundesliga Tubingen                                                         6. mesto 0:56:49 h     results       video

15. avg           Ausee triathlon                                                                   1. mesto 0:57:39 h     results       

28. avg           Telemach triatlon (ekipno državno prvenstvo)               1. mesto 1:10:54 h    results                         

3. sep             Grand Prix de Triathlon Quiberon                                  45. mesto 0:54:04 h    results

25. sep           ITU Triathlon World Cup Salinas                                    16. mesto 0:54:22 h    results

2.okt              Grand Prix de Triathlon Nice                                           DNS (odpovedana tekma)

5. nov            ATU Agadir (celinski pokal)                                              DNF (odstop na kolesu)

18. nov          ASTC Aqaba (podcelinsko prvenstvo)                               1. mesto 0:59:09 h    results

17. dec          ATU Dakhla (celinski pokal)                                               3. mesto 0:59:34 h    results       video

 

2. apr            reprezentančne kvalifikacije  750m in 5000m                 Plavanje 8:33 min / Tek 15:40 min

9. apr            izbirno tekmovanje duatlon Ribnica                                  DNF (okvara kolesa)

8. maj            Ptujski triatlon  (pokal Slovenije)                                      1. mesto 0:54:18 h    results

14. maj          Piberstein Xentis triathlon                                                 1. mesto 1:02:55 h    results

29. maj          ETU Triathlon European Championships Lisbon           27. mesto 1:52:43 h    results

4. jun              Bundesliga Kraichgau                                                      13. mesto 0:50:00 h    results       video

12. jun            Bundesliga Ingolstadt                                                         5. mesto 0:58:00 h    results       video

26. jun            Bundesliga Dusseldorf                                                     30. mesto 0:54:29 h    results       video

24. jul             Bundesliga Tubingen                                                         6. mesto 0:56:49 h     results       video

15. avg           Ausee triathlon                                                                   1. mesto 0:57:39 h     results       

28. avg           Telemach triatlon (ekipno državno prvenstvo)               1. mesto 1:10:54 h    results                         

3. sep             Grand Prix de Triathlon Quiberon                                  45. mesto 0:54:04 h    results

25. sep           ITU Triathlon World Cup Salinas                                    16. mesto 0:54:22 h    results

2.okt              Grand Prix de Triathlon Nice                                           DNS (odpovedana tekma)

5. nov            ATU Agadir (celinski pokal)                                              DNF (odstop na kolesu)

18. nov          ASTC Aqaba (podcelinsko prvenstvo)                               1. mesto 0:59:09 h    results

17. dec          ATU Dakhla (celinski pokal)                                               3. mesto 0:59:34 h    results       video